Preskočiť na hlavný obsah

Jedenie slona

Ako zjesť slona ?
Po častiach!
A najlepšie je , keď je stravníkov viac.
Keď už som pri jedle.... každoročný rituál pred MS je ..... 3 týždne pred MS naložiť hermelín (tento rok mi to zasa našťastie manželka pripomenula) a tak viem presne určiť podla štádia hermelínu, kedy sa začnú MS...
Za 9 dní začínaju a tento rok odpočet zvládam zasa aj bez pomoci hermelínu. (To "zasa" je tam preto, lebo toto sú totiž už naše druhé MS, aj keď to asi nie je úplne známe, ale v MS 2004 v Prahe a Ostrave sme mali tiež dosť prsty - systém SazkaTicket sme pre Sazku vytvorili my ...a ešte stále sa oň staráme)

Späť k jedeniu slona....Bez toho, aby som zbytočne chválil, či už mojich ľudí alebo mňa ..
Ale mňa to ozaj baví. Baví ma vidieť ako kúsok po kúsku mizne z taniera (slon).
Baví ma byť súčasťou tohto zhonu a hľadať a nachádzať riešenia.
Baví ma vidieť, že nie som sám, koho to baví.

Mám úžasný team a som naň zo dňa na deň viac hrdý.

Slon je ešte na tanieri a zrejme pribudnú ďaľšie porcie. Stravníkov je dosť a sú hladoví.... po úspechu. Pre istotu mám však v zálohe, aj dáke lieky na trávenie.
Takže aj toto dáme.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Pár ITčkárských/ programátorských citátov / výrokov, ktoré ma dlhé roky bavia

Pokud nepřemýšlíte pečlivě, můžete dospět k názoru, že programování spočívá v psaní příkazů programovacího jazyka. Ward Cunningham Nestrachujte se, pokud to nebude fungovat správně. Kdyby to fungovalo, byli byste bez práce Nevytvoříte skvělý software bez skvělého týmu; většina vývojářských týmů se chová jako dysfunkční rodina. Jim McCarthy Naučit se programovat nemá s navrhováním kvalitního interaktivního software nic víc společného než kurz ťukání do klávesnice s psaním básní. Pozor na chyby v tom kódu; já jsem pouze dokázal, že funguje, nezkoušel jsem ho. Donald E. Knuth. Někdy se vyplatí zůstat v pondělí doma, než zbytek týdne opravovat kód z pondělka. Ladění je dvakrát těžší než psaní kódu. Takže když napíšete kód dle svých nejlepších znalostí, pak – z definice – nejste dost schopní na to, abyste jej odladili. Brian W. Kernighan Většina z nás velmi dobře zná programátorské ctnosti. Jsou samozřejmě tři: Lenost, netrpělivost a arogance Vždy pište kód tak, j

Vytrhnuté z kontextov 2

Skôr ako sa prepneme do angličtiny , ešte dozverejňujem pripravené članky / mikročlánky v slovenčine. 1.Prečo  ? Moje šťastie závisí od mojej slobody. Od slobody rozhodovať o sebe. Všetci chceme byť sťastní. Prečo by som si nebránil slobodu ? 2.Aký som ? Prehrám, až keď sa po páde nebudem chcieť postaviť. Som tam, kde som, vďaka mojim pádom a poučení sa po každom z nich. Som nezastaviteľný. 3.??? Podľa seba súdim teba - tak sa to tuším hovorí... niektorí ľudia mi naháňajú  strach , keď už viem čo odomňa čakali. 4.Povedz mi to jednoducho Potreba ľudí vyjadrovať sa zložito rastie exponenciálne v závislosti od neznalosti danej témy. 5.Chyba Najväčšiu chybu spravíte, ak začnete predpokladať, že nerobíte chyby. 6.Hlupáci Ak sa k niekomu správaš ako k hlupákovi, tak sa ako hlupák začne správať, či ním je alebo nie. 7 .Za každým koncom je skrytý dáky začiatok.