17. apríla 2011

Pracovný víkend

Okrem papierovačiek, plánovania a kontroly úloh som počas pracovného víkendu postíhal aj čosi iné. A hoci sa víkend ešte nekončí tak som s ním už teraz vcelku spokojný. (ale nie príliš, hoci niektorí radia plánovať "primerané" množstvo tak, aby sa bolo z čoho stále tešiť, tak ja radšej mierim na slnko, aby som trafil orla. /tak to píše Og Mandino v najväčšom obchodníkovi na svete - nečítal som ešte len som ho niekoľkokrát počul ;o) /)
  1. Zapojil som sa do vedomostnej súťaže o štipendium na MBA štúdium Prvé kolo je za mnou, uvidíme ;o)
  2. Prečítal som zopár kníh a článkov - jednak kôli oprášeniu vedomostí potrebných na "MBA súťaž", ale aj kôli "plánu môjho samovzdelávania" resp. porovnávaniu si názorov s inými. Teraz to boli: Marketing & e-businessInternetový marketing  , 97 klíčových znalostí projektového manažera  a snáď ešte stihnem zopár strán z Marketing na sociálních sítích.... 
  3. Pripravil som zopár možností na SEO zmeny na našich stránkach
  4. Navrhol ďaľšiu možnosť, ako osláviť výročie ticketportal.sk - snáď sa zrealizuje, či už táto, alebo daktorá z predchádzajúcich (viac snád už zajtra)
  5. Spravil analýzu a návrh možných rozšírení na ticketportal - snáď zaujímavých aj pre návštevníkov, lebo pre tých sú určené (aké to sú napíšem hneď, ako budú vonku)
Na zozname mám ešte pár bodov tak idem na to, ak by náhodou zajtrajšok predsa len nebol. (nie pesimizmus len zasa Og Mandino)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára