Preskočiť na hlavný obsah

Úspech - začiatok

Úspech je moja rodina. Moja úžasná manželka a 2 skvelé deti.
Úspech sú moji priatelia, s ktorými vieme zdieľať prácu aj súkromie.
Úspech je môj team. Nadšení profesionáli, s ktorými ma baví víťazit (a občas samozrejme aj prehrávať).
Úspech som aj ja.

Za úspech a šťastie považujem to, že mám takú rodinu a takých ľudí okolo seba, ako som už napísal vyššie. Oni sú dôvodom, či príčinou, alebo nutnou podmienkou toho, že máme za sebou niekoľko úspešných projektov. Najznámejší je asi Ticketportal ...www.ticketportal.sk , www.ticketportal.cz , www.ticketportal.huwww.ticketportal.pl.
A oni sú dôvodom a príčinou môjho presvedčenia, že tie veľké úspechy nás ešte len čakajú.

Môj blog bude o ceste za týmito úspechmi.
Nie o prekážkach - ale o výzvach.
Nie o problémoch, ale o ich riešeniach.
Nie o chybách ale o poučeniach.
Nie o konkurencii, aká je zlá a my dobrí :o)

Chcem tu písať o skúsenostiach (o získavaní skúseností)

  • so zlepšovaním efektivity a o osobnom rozvoji (a o knihách / myšlienkach, ktoré nás na tejto ceste sprevádzajú)
  • so SEO
  • s vedením ľudí a riadenia firmy
  • s novými pravidlami marketingu
  • s novými trendami v IT
  • s vývojom aplikácií
  • ................

Nie toto nebude blog plný reklamných bla bla na nás a prečo sme takí dobrí.
Ak neveríte, čítajte ma ďalej. A ak veríte, tak čítajte aj tak.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Pár ITčkárských/ programátorských citátov / výrokov, ktoré ma dlhé roky bavia

Pokud nepřemýšlíte pečlivě, můžete dospět k názoru, že programování spočívá v psaní příkazů programovacího jazyka. Ward Cunningham Nestrachujte se, pokud to nebude fungovat správně. Kdyby to fungovalo, byli byste bez práce Nevytvoříte skvělý software bez skvělého týmu; většina vývojářských týmů se chová jako dysfunkční rodina. Jim McCarthy Naučit se programovat nemá s navrhováním kvalitního interaktivního software nic víc společného než kurz ťukání do klávesnice s psaním básní. Pozor na chyby v tom kódu; já jsem pouze dokázal, že funguje, nezkoušel jsem ho. Donald E. Knuth. Někdy se vyplatí zůstat v pondělí doma, než zbytek týdne opravovat kód z pondělka. Ladění je dvakrát těžší než psaní kódu. Takže když napíšete kód dle svých nejlepších znalostí, pak – z definice – nejste dost schopní na to, abyste jej odladili. Brian W. Kernighan Většina z nás velmi dobře zná programátorské ctnosti. Jsou samozřejmě tři: Lenost, netrpělivost a arogance Vždy pište kód tak, j

Vytrhnuté z kontextov 2

Skôr ako sa prepneme do angličtiny , ešte dozverejňujem pripravené članky / mikročlánky v slovenčine. 1.Prečo  ? Moje šťastie závisí od mojej slobody. Od slobody rozhodovať o sebe. Všetci chceme byť sťastní. Prečo by som si nebránil slobodu ? 2.Aký som ? Prehrám, až keď sa po páde nebudem chcieť postaviť. Som tam, kde som, vďaka mojim pádom a poučení sa po každom z nich. Som nezastaviteľný. 3.??? Podľa seba súdim teba - tak sa to tuším hovorí... niektorí ľudia mi naháňajú  strach , keď už viem čo odomňa čakali. 4.Povedz mi to jednoducho Potreba ľudí vyjadrovať sa zložito rastie exponenciálne v závislosti od neznalosti danej témy. 5.Chyba Najväčšiu chybu spravíte, ak začnete predpokladať, že nerobíte chyby. 6.Hlupáci Ak sa k niekomu správaš ako k hlupákovi, tak sa ako hlupák začne správať, či ním je alebo nie. 7 .Za každým koncom je skrytý dáky začiatok.