20. augusta 2012

StartupCamp Bratislava #25

Pred mesiacom som tu avizoval moju aktívnu účasť na StartupCamp-e Bratislava #24 ... Zdravotné problémy mi nedovolili vtedy prísť, a tak som prišiel o narodeninovú tortu - StartupCamp Bratislava mal 2 roky.
Mesiac pomerne rýchlo ubehol, tak som ani nestihol zareagovať na túto udalosť tu na blogu skôr...

Včera som sa však zúčastnil na mojom prvom StartupCamp-e, konkrétne to bol  StartupCamp Bratislava #25. Nakoľko som videl len pár videí z tejto akcie, ale na živo som sa nikdy predtým nezúčastil ani ako divák, nevedel som veľmi do čoho idem. Zrejme aj preto bola zo mňa cítiť nervozita. Moja prezentácia bola venovaná 12-tim rokom s ticketportalom, ktoré som sa snažil vtesnať do 30 min.
Ďaľšie prezentácie boli pre mňa pomerne zaujímavé a inšpiratívne, až na poslednú, keď som si nebol celkom istý, či tam prezentujúceho neposlali za trest a tak to aj on vníma ...
Po skončení oficiálneho programu sme v skupinkách diskutovali a bolo to naozaj inšpiratívne diskutovanie. Z diskusií vznikli prvotné sľuby a dohody a som sám zvedavý, ako sa nám ich podarí zrealizovať.
Verím, že na StartupCamp-e #26 budem môcť pokračovať v diskusiách, alebo začať iné.


1 komentár:

  1. CalMatters is a nonprofit newsroom and your tax-deductible donations help us keep bringing you and every Californian 카지노사이트 essential, nonpartisan data. Animal welfare advocates have taken concern with the sport, particularly after a spike in horse deaths at the Santa Anita horse race monitor in 2019. Forty-two horses died at that monitor alone that year, causing concern and spawning regulatory change. State lawmakers made it easier for the state to suspend racing licenses.

    OdpovedaťOdstrániť